На тлі чуток про розлучення Юлія Саніна зізналася у коханні... Але, кому?

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Журналістка

Наприкінці минулого року Мережу облетіли чутки про те, ніби Юлія Саніна та її чоловік Вал Бебко переживають серйозну кризу у стосунках . І хоча сама фронтвумен гурту The Hardkiss не спішить публічно говорити про особисте, своїх почуттів вона приховувати не стала.

Так, на своїй сторінці в Instagram співачка поділилася новими кадрами із фотосесії, де вона позує у сріблястому костюмі. А у підписі до допису Юлія лаконічно заговорила про почуття любові. На тлі чуток про розрив стосунків з Валом, Саніна зазначила, що чим більше вона говоритиме про кохання, тим менше воно буде значити.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Цікаво, що далі вона все ж залишила послання кохання. Але у коментарях думки підписників розділилися. Одні припустили, ніби ці слова солістка гурту The Hardkiss адресувала чоловікові, спростувавши чутки про розрив, а от інші припустили, що вона написала про почуття до самої себе. Хай там як, але представник музикантів запевняє, що поголоски про розлучення Юлії та Вала не відповідають дійсності .

Якщо постійно повторювати одні й ті ж слова, вони втрачатимуть зміст. Кохаю тебе, кохаю тебе, кохаю… кохаю… кохаю…

– написала Юлія Саніна.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше  Юлія Саніна "притисла" Клопотенка  питанням про дівчину чи хлопця. Артистка розкрутила кулінара на відверті зізнання про особисте життя.