Популярний український співак потрапив під крапельницю. Ви можете здивуватися, але, винною у цьому виявилася Надя Дорофєєва
![Позитив потрапив у лікарню Співак Позитив](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/d/95/t4yr43---c1080x648x0sx158s--19f9289489bfbe0fc4d29c52680cc95d.jpg)
POSITIFF спантеличив кадрами з лікарнями
Відомий артист Олексій Завгородній, переважна більшість знаю якого за псевдонімом Позитив, налякав прихильників кадрами з-під крапельниці. Артист, який розкритикував творчу діяльність свого колишнього друга Потапа, несподівано опинився у лікарні, явно не в найкращому стані. Більше деталей дізнавайтеся на Хочу!
У своєму фотоблозі в Instagram Позитив поділився кадрами з лікарняної палати. Своє обличчя артист не став показувати, проте продемонстрував, що він підʼєднаний до крапельниць.
Цікаво, що своє перебування під наглядом лікарів Позитив повʼязав з премʼєрою фіта Наді Дорофєєвої та Міші Лебіги. Як пожартував Позитив, його організм не витримав, почувши, що артистка співає з кимось іншим.
Потрапив до лікарні після того, як почув пісню Наді Дорофєєвої з іншим,
Ну а розкривати деталі, що сталося з ним насправді артист не став. Тому, коли прихильники почали неабияк хвилюватися, він повернувся у соцмережі і зазначив, що почуває себе вже значно краще.
Зі мною все добре! Музика, вітаміни й квіти від Наді Дорофєєвої зцілюють,
Нагадаємо, раніше Позитив натякнув, що в кризі гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєва і Потап звинувачували саме його. Однак після — саме він написав аранжування для пісні “Имя 505”, яка згодом стала хітом та буквально зробила їх зірками.