Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні виявилася палкою фанаткою гурту "Антитіла", тому віддала їм особливу відзнаку
![Антитіла отримали особливтй подарунок від очільниці Італії Гурт Антитіла](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/3/7d/nbjkpf---c5x3x50px50p--fd25f48c588335103dfe11594c0e77d3.jpg)
Джорджа Мелоні заспівала приспів "Фортеці Бахмут" та обмінялася подарунками з фронтменом Тарасом Тополею
Український гурт “Антитіла”, який нещодавно втрапив в скандал, зміг не тільки підкорити українських слухачів та записати чуттєву колаборацію з Едом Шираном, але й вразити очільницю Італії. Як виявилося, Джорджа Мелоні є фанаткою гурту та напам’ять знає хіт “Фортеця Бахмут”. Більше деталей дізнавайтеся на ХОЧУ.ua!
В роковини з початку повномасштабного російського вторгнення, в Україну приїхало чимало високопосадовців. Серед них опинилася і прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні, яка в рамках свого візиту в тому числі зустрілася з учасниками українського гурту “Антитіла”.
Ще пів року тому Мелоні зізнавалася, що треки українських музикантів і стали одними з її улюблених, саме тому на цей раз вона приїхала в Київ не з пустими руками. Завчасно Джорджа підготувала для учасників гурту особливий подарунок — відзнаку із гербом України та надписом "Daremo anima e corpo per la nostra liberty" (в перекладі — "Душу й тіло ми положимо за нашу свободу").
Своєю чергою й учасники гурту “Антитіла” підготували особливий подарунок для прем'єр-міністерки Італії. Так, під час особистої зустрічі Тарас Тополя подарував Джорджі Мелоні програвач із платівкою, на якій в тому числі записана і композиція "Фортеця Бахмут".
Під час візиту президента України до Італії пів року тому прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні зізналась, що починає свій ранок з новин про Україну, а також заспівала приспів пісні "Фортеця Бахмут", яку полюбила ще на фестивалі у Сан-Ремо і стала щирим прихильником музики гурту "Антитіла". Користуючись нагодою, "Антитіла" також вирішили зробити подарунок великому другу України. Вініловий програвач італійського виробництва з українською душею – платівкою MLNL, яка містить запис пісні "Фортеця Бахмут". Адже італійське залізо + українська хоробрість = непереможне поєднання,
Нагадаємо, раніше “Антитіла” назвали причину, чому Україні варто відмовитися від участі в “Євробаченні” наступного року. Артисти вважають, що жителі Європи можуть не зрозуміти, звідки в України є грощі на участь у міжнародному конкурсі.