Ви точно чули її пісні — і не раз! Що відомо про найтаємничішу співачку України Клавдію Петрівну

Знаменитості
1 030
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Клавдія Петрівна, фото
Фото: instagram.com/klavdia_petrivna/

Ділимось цікавими фактами про найзагадковішу українську співачку

Клавдія Петрівна, чиї пісні добре відомі в TikTok та Instagram, стала справжньою зіркою соцмереж.  Її треки стали супроводжувати рілзи, сторіз та меми в соцмережах, але справжнє ім'я та обличчя виконавиці залишаються невідомими, хоча в Мережі є чимало версій, хто ховається за цим амплуа. Попри це нам вдалося знайти деякі цікаві факти з біографії цієї загадкової виконавиці.

1. Псевдонім, натхненний українською прозою

Справжнє ім'я зірки — таємниця, яку вона не розкриває. А ось Клавдія Петрівна — це псевдонім, взятий з роману Володимира Винниченка "Записки кирпатого Мефістофеля".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

2. Піратство та стрімінг

Знайти пісні загадкової виконавиці можна майже на всіх стрімінгових платформах. Однак цікаво, що з'явились вони там без її згоди, тож Клавдія Петрівна не отримує роялті за це.

Пісні Клавдії Петрівни
Фото: Телеграм-канал Клавдії Петрівни
Музика Клавдії Петрівни
Фото: Телеграм-канал Клавдії Петрівни

3. Її цитувала перша леді

Рядки пісні "Я щаслива" процитувала сама Олена Зеленська під час Саміту перших леді та джентльменів у вересні у 2023 році. Перша леді говорила публіці про важливість обізнаності щодо психічного здоровʼя та зробила ось такий коментар:

Більшість українців вважають цю тему несерйозною. Пісня навіть така є: "Лікар каже, що це депресія, мама каже, що я лінива".

4. Спільна робота з OSTY

Цікаво, що свої перші треки Клавдія Петрівна записувала з молодим та відомим виконавцем OSTY. Деякі користувачі припускають, що саме через це загадкова співачка так швидко стала популярною.

5. Теорії шанувальників

Існують різні теорії про те, хто стоїть за іміджем Клавдії Петрівни. Більшість шанувальників сходяться на тому, що це молода дівчина. Одна є й ті, які думають, що це чоловік, або штучний інтелект. В Мережі також ширяться теорії про те, що Клавдія Петрівна — гарно розроблений проєкт, над яким працює ціла команда людей.

Інстаграм Клавдії Петрівни, фото
Фото: instagram.com/klavdia_petrivna/

В лютому 2024 році кіпішу наробила Маша Кондратенко . Авторка хіта "Ванька-встанька" з’явилась на премії "Лірум", щоб забрати нагороду Клавдії Петрівни. Примітно, що Маша вийшла на сцену в образі загадкової зірки. Та згодом стало ясно, що це був лише дивний піар-хід, хоча деякі фани досі думають, що Клавдія Петрівна — це Маша.

Маша Кондратенко це Клавдія Петрівна, фото
Фото: mashaa.kondratenko/Instagram

А ось за словами Аліни Гросу за Клавдією Петрівною ховається молода співачка Соломія Опришко, яка раніше любила співати з OSTY. Та офіційного підтвердження словам Гросу немає.

6. Клавдія Петрівна в соцмережах

У Клавдії є свої акаунти на YouTube та Instagram. Там на неї підписано понад 78 та 28 тисяч шанувальників.

Хто Клавдія Петрівна, фото
Фото: instagram.com/klavdia_petrivna/

7. Критика та скандали

Популярність Клавдії Петрівни не дає спокою багатьом зіркам. Здебільшого СолоХа емоційно засудила загадковість Клавдії Петрівни, обізвавши молоду артистку "конякою з одним трюком". А ось продюсерка Ірина Горова заявила, що чула, мовляв, в дівчини некрасиве обличчя .

8. Співпраця з Пивоваровим, Яновичем та іншими артистами

У 2024 році слава Клавдії Петрівни, здається, дійшла піка. Дівчина записала спільний трек з Артемом Пивоваровим, а ще наживо заспівала з ним у Палаці Спорту. Також загадкова леді записала новий джингл для шоу Жені Яновича "20:23". А нещодавно вона анонсувала колаборацію з відомим українським гуртом.

Пісні Клавдії Петрівни

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, хто така Чара Хорив . Ми розповіли, чим знаменита колишня дівчина Богдана Буше та нова обраниця Нікіти Добриніна.