Стало відомо, чи встановлюватимуть цього року головну ялинку країни у Києві

Стало відомо, чи встановлюватимуть цього року головну ялинку країни у Києві

Святкування Нового року неможливе без деяких важливих атрибутів свята. Зокрема - встановлення розкішної, прикрашеної яскравими іграшками та вогниками, ялинки. Та чи можемо ми розраховувати на те, що вона знову засяє у грудні на Софійській площі?

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Зі зрозумілих причин, як і минулого року, на головній новорічній локації у Києві не буде фудкортів та масштабних святкувань. Проте помилуватися святковою ялинкою українцям все ж вдасться. Про це пише видання “Вечірній Київ”.

Новорічну красуню традиційно установлять у грудні на Софійській площі. Наразі деталі щодо тематики оформлення святкової локації не розголошуються. 

Читати такожКоли буде Катерини за новим календарем? У 2023 році дата свята змістилася

За словами голови компанії “Folk Ukraine”, яка займається підготовкою Нового року у столиці, гроші на зелену красуню та її прикраси пожертвують меценати. “Як і минулоріч, на локації не буде фудкортів, а ялинка, її оздоблення, іграшки, а також генератор для освітлення будуть коштом меценатів. З державного і міського бюджету не витратять ані копійки”, - зазначив Ігор Добруцький.

Також ми писали, що Святий Миколай цьогоріч прийде раніше! Якого числа тепер це свято відзначатимуть в Україні - розповіли у цьому матеріалі.

Фото: novy.tv

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини